Publicat pe 20 Jan 2022

Gestionar Depozit Articole Din Piele/Gestionară Depozit Articole Din Piele

Somarest

Gestionarul are ca atributii principale de serviciu receptia, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in administrarea, folosinta sau detinerea, chiar temporara, a unei organizatii, indiferent de modul de dobandire si de locul unde se afla bunurile.

Candidatul ideal va fi autonom, riguros, cu bune abilitati de organizare si planificare, si va da dovada de spirit de echipa si simt al raspunderii.

Responsabilități:
  • Recepționare și manipulare marfă;
  • Pregătire comenzi;
  • Verificare materiale – cantitatea şi calitatea acestora;
  • Oferire suport în organizarea și efectuarea inventarului în depozit.
Cerințe:
  • Studii medii;
  • Experiența în logistică si atestatul ISCIR valabil reprezintă un avantaj;
  • Ești atent și îți organizezi activitatea desfășurată;
  • Disponibilitate pentru naveta in Avrig.

Beneficii:
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Salariu atractiv;
  • Al 13-lea salariu;
  • 270lei brut Prima pentru schimul II;
  • Prime de calitate si de eficienta;
  • Tichete de 20lei;
  • Spor orele suplimentare 100%;
  • Spor de weekend 25%; Spor de noapte 25%;
  • Transport asigurat pe rutele existente;
  • Pachet servicii medicale.