Publicat pe 24 May 2022

Femeie de serviciu birouri (București)

Job Consult

Job Consult recrutează persoană pentru curățenie la o firmă din București, sector 4 care activează în distribuția diverselor tipuri de folii, benzi, materiale textile pentru print, etc.

Va asigura curățenia în zona vestiarelor, depozitului, birourilor și toaletelor.

Responsabilități:
  • Asigură curățenia zilnică a spațiilor de lucru: aspiră praful, spală podelele din spațiile de lucru, golește coșurile de gunoi;
  • Curăță geamurile, conform planificării întocmite sau ori de câte ori este necesar;
  • Asigură curățenia permanentă a grupurilor sanitare și dotarea acestora cu produse consumabile (săpun, șervețele, hârtie igienică, etc);
  • Asigură curățenia și ordinea în spațiul destinat servirii mesei de către angajați;
  • Asigură curățenia, ordinea și funcționalitatea sălilor de ședințe și a echipamentelor, inclusiv scaune, mese, flip-charts, lămpi, etc;
  • Este responsabil de curățenia din spațiile exterioare (curte);
  • Verifică buna funcționare a instalațiilor sanitare, de încălzire și răcire (boilere și frigidere), electrice (prize, întrerupătoare, corpuri de iluminat, cabluri de alimentare), starea mobilierului, a ușilor și ferestrelor, starea de funcționare a aspiratoarelor (cablul de alimentare, furtunul, sistemul de spălare) și semnalează șefului ierarhic superior orice defecțiuni constată;
  • Asigură serviciul de protocol pentru vizitatorii companiei;
  • Întocmește necesarul cu materiale pentru curățenie; întreprinde măsurile necesare păstrării și conservării acestora;
  • Întreține și curăță mijloacele de lucru;
Cerințe:
  • Seriozitate;
  • Implicare;
  • Responsabilitate;
  • Studii minime;
Beneficii:
  • Program: Luni-Joi: 8:00-17:00, Vineri: 8:30-14:30
  • Pachet salarial: 2200 de lei net + tichete de masa, decontarea transportului in comun (de acasă până la muncă) + bonusuri în funcție de performanță.
  • De asemenea, primă de zi de naștere, primă de Crăciun , Paște, primă pentru copii de Crăciun și 1 iunie.
  • Locație: Sector 4, București.