Publicat pe 21 Mar 2022

Electrician/Electriciană

MORGAN SOL

Descriere job:

Ce trebuie sa faceti?

In postura de ELECTRICIAN veti desfasura urmatoarele activitati:

  • Asigurarea bunei functionari a tuturor echipamentelor, utilajelor, tablourilor electrice de comanda si distributie si a instalatiilor auxiliare;
  • Interventii in depanarea utilajelor / echipamentelor, inlocuirea componentelor defecte, readucerea ehipamentului defect in stare de functionare si colaborarea cu mecanicii de intretinere;

Responsabilități:
  • Implicarea in realizarea programelor de intretinere preventive;
  • Informari privind starea utilajelor si stabilirea necesarului de piese de schimb utile;
  • Colaborari stranse cu colegii din productie pentru mentinerea utilajelor / echipamentelor in stare de functionare.
Cerințe:

Ce persoana cautam?

Sunteti candidatul ideal daca aveti:

  • Studii medii (profil electric) – constituie un avantaj;
  • Foarte bune cunostinte tehnice in domeniul electric;
  • Experienta de minim 3 ani de activitate in domeniul electric;
  • Disponibilitate de a lucra in schimburi;
  • Initiativa (cautati solutii de imbunataire a activitatilor specifice si propuneti solutii tehnice)
  • Disponibilitatea in a prelua alte sarcini de serviciu fara a-si neglija propriile sarcini.
  • Rezistenta la stress.
  • Interesul pentru autoperfectionare si instruire.
  • Rezolvarea unor sarcini de exceptie, dificile care solicita conditii speciale de competenta.
  • Experienta in operarea diferilor tipuri de utilaje (constituie un avantaj);
  • Abilitati de lucru in echipa, de comunicare si sunteti o persoana disciplinata in munca.

Beneficii:

Ce puteti castiga?

Daca va veti alatura echipei, veti avea de castigat!

- Pachet salarial in stransa corelatie cu activitatea si implicarea aratata (salariu fix si tichete de masa).

Locatie: CHITILA - ILFOV

Angajator: MORGAN SOL recruteaza pentru clientul sau, fabrica de reciclare dotata cu cea mai mare si performanta linie de sortare de deseuri municipale solide din Romania.