Publicat pe 14 Dec 2021

Electrician/Electriciană

Munteanu Corneliu PFA

Recrutam Electricieni cu experienta de lucru in activitati de mentenanta,

pentru o companie din domeniul de Energie, in Bucuresti!

Responsabilități:
  • Vei executa lucrari pe parte de instalatii electrice, specifice activitatii de mentenanta;
  • Vei fi responsabil de realizarea lucrarilor ce iti vor fi alocate;
  • Vei fi responsabil de modul in care pastrezi si depozitezi materialele necesare efectuarii lucrarilor;
  • Vei comunica superiorului tau toate aspectele ce au legatura cu activitatea pe care o desfasori;
  • Vei gestiona cu atentie relatia de comunicare cu beneficiarul;
Cerințe:
  • Minim studii medii absolvite;
  • Certificare profesionala in meseria de Electrician;
  • Experienta de lucru in activitati de mentenanta, de minim 4-5 ani;
  • Disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu;
  • Autorizatie ANRE, grad IIB;
  • Permis auto categorie B;
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet avantajos de servicii medicale private;
  • Oferta salariala competitiva, ce cuprinde printre altele, tichete de masa plus un sistem de bonusare in functie de performanta;