Publicat pe 06 May 2022

Electrician Echipamente Industriale

Randstad Romania

Angajam personal pentru postul de Electrician in fabrica producatoare de sticla.

Locatie: Bucuresti, Sector 3

Program de lucru: 3 schimburi

Responsabilități:
  • Asigura mentenanța și exploatarea tuturor echipamentelor electrice din fluxul de producție;
  • Verifică parametrii de funcționare a echipamentelor;
  • Întocmește rapoarte de constatare și colaborează cu colegii din celelalte departamente pentru evitarea și rezolvarea incidentelor;
  • Execută manevre de joasă și medie tensiune.
Cerințe:
  • Calificare de Electrician;
  • Studii medii;
  • Experiența în industrie constituie un avantaj;
  • Cunoștințe de bază (electrotehnică, mașini electrice, automatizări, rețele electrice joasă și medie tensiune);
Beneficii:

Salariu cu sporuri( spor de foc continuu 25%+ spor de noapte 25%): 4100 LEI NET

  • Bonuri de masă 300 lei/lună;
  • Bonus Crăciun 1 salariu;
  • Bonus Paște ½ salariu;
  • Bonus Vacanță ½ salariu;
  • Spor de foc continuu 25%;
  • Spor de noapte 25%;
  • Abonament Medlife;
  • Bonus casatorie ½ salariu;
  • Bonus nastere 1 salariu pt fiecare nou nascut;
  • Bonus rechizite 300 lei net pt fiecare copil cu varsta intre 3-18 ani;
  • Orele suplimentare 175%;
  • Orele de sarbatoare legala 200%;
  • Cazare gratuita;
  • Concediu de odihna pe an: 25 zile;