Publicat pe 11 Jan 2022

Electrician – Ajutor Elecrtician

Staff Business Management S.R.L

  • Cablare structurata (montat structuri metalice pentru sustinerea si protejarea cablurilor);
  • Montat trasee de cablu (canelat, spart cu bormasina si montat cablu);
  • Cablare;
  • Montare doze de aparat si derivatie, legaturi intre circuite;
  • Montat echipamente instalatii electrice-curenti slabi si curenti tari;
  • Montare si punere in functiune tablouri electrice.
  • Activitatea se desfasoara in santiere de constructii.
Responsabilități:
  • Realizarea si intretinerea de instalatii de distributie a energiei electrice;
  • Executa lucrari de constructii montaj, revizii tehnice si reparatii in instalatiile electrice de JT;
  • Monteaza si pune in functiune diverse instalatii electrice;
Cerințe:
  • Cunostinte de scheme electrice;
  • Persoana serioasa si responsabila;
  • Apt pentru lucru la inaltime ;
  • Disponibil la munca de santier ( bransamente, retele electrice de joasa tensiune);
  • Permis de conducere cat. B.( nu este obligatoriu );
Beneficii:
  • Pachet salarial in concordanta cu responsabilitatile postului;
  • Posibilitate de dezvoltare profesionala;