Publicat pe 21 Jun 2022

Șef Birou/Șefă Birou

INTERMEDICA HIGHCARE

Clinica Intermedica Highcare, căutăm Office Manager pentru o colaborare pe termen lung. Fapt ce presupune că ne dorim un om cald, care să se integreze cu ușurință, atent față de colegi și pacienți, cu organizare excelentă și management al recepției.

Oferim pacienților profesionalism, experiență îndelungată și implicit, servicii stomatologice de calitate.

Responsabilități:
  • Oferirea de suport conducerii asociației și asigurarea administrării și a bunei desfășurări a activităților zilnice în sediu
  • Administrarea generală a biroului și coordonarea activităților cu celelalte proiecte
  • Coordonarea calendarului alături de Directorul Medical
  • Rezolvarea problemelor tehnice minore
  • Planificare evenimente, cercetare cu sponsori / donatori prin administrare unei bazei de date și prin comunicare scris, telefonic și personal, management-ul informațiilor, în concordanță cu legislația în vigoare și cu procedurile interne ale Asociației Suflet de Medic și Intermedica.
Cerințe:
  • Experiența profesională de minim 1an (zona medicală reprezintă un plus)
  • Orientare spre pacienții clinicii: sună și preia apeluri, fidelizare / loializare pacienți etc
  • Responsabilitatea de a face experiența pacientului în cabinet să fie una plăcută și relaxantă
  • Cunoștințe de PC (Excel, Word)
  • Ușurința de a învăța softul stomatologic (iStoma)
  • Abilitatea de a lucra cu echipa medicală
  • Autonomie privind organizarea recepției
  • Capacitatea de a lua decizii și a acționa rapid
  • Cunoașterea limbii engleze pentru pacienții străini (constituie un bonus)
  • Oferă asistență în orice alte sarcini administrative, ori de câte ori este necesar, cum ar fi traduceri, suport electronic, suport logistic, etc.
Beneficii:
  • Salariu motivant
  • Bonus de performanță
  • Stabilitate (colaborare pe termen lung)
  • Mediu de lucru performant și orientat către rezultat