Publicat pe 07 Jun 2022

Dulgher

Fechner Manufactur GmbH + Co. KG

Echipa noastra are nevoie de intarire, asa ca cautam un tamplar/montator (m/f/d) cu efect imediat.

Responsabilități:
  • Livrare și asamblare independentă a sistemelor individuale de saună;
  • Serviciul pentru clienți și serviciul montarii la client;
  • lucrari de tamplarie;
Cerințe:
  • Experiență profesională ca tâmplar, constructor de ferestre (sau în meserii similare);
  • Reziliență, flexibilitate și conștientizare a calității;
  • Angajament angajat, precum și muncă independentă și responsabilă;
  • Comportament prietenos și politicos;
  • Permis de conducere clasa B, eventual CE-/ BE;
  • Cunoasterea limbii engleze obligatoriu(nivel conversational) , limba germana constituie un avantaj;
  • Posibilitatea de relocare in Germania 74523 (Germania , Schwäbisch Hall);
Beneficii:
  • Salariu atractiv;
  • Contract de munca direct la angajator german;
  • Asigurare de sanatate germana;
  • Cazare la Apartamentele firmei (200 € / luna / camera);
  • Posibilitatea de a lucra de la 3 luni pana la 8 luni, cu posibilitatea prelungirii pe perioada nedeterminata;