Publicat pe 19 Jan 2022

Distribuitori reviste/ ziare/ colete in Danemarca

One Choice Direct

Selectam urgent Distribuitori reviste, ziare si colete in Danemarca, fara experienta si cu minim de limba engleza! Se ofera contract de munca semnat inca din tara direct cu angajatorul danez, 18,4 Eur/ ora, cazare gratuita pentru primele 2 saptamani, transport decontat la ajungerea in Danemarca, interviuri fata in fata cu reprezentantii companiei, angajare pe durata nedeterminata in cadrul celei mai mari companii de profil din Danemarca! Se accepta cupluri! Aplica acum, iar noi te contactam in cel mai scurt timp!

Oferta:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

- Salariu 18,4 EUR/ ora

- Cazare gratuita pt. primele 2 saptamani

- Interviuri direct cu angajatorul danez

- Sunt acceptate cuplurile

- Plecari rapide

Cerinte:

- Nivel minim de limba engleza (se accepta si candidati fara limba engleza)

- Permis de conducere

- Disponibilitate de a lucra pe timpul noptii

Responsabilități:
  • Distribuirea ziarelor/ revistelor/ coletelor, conform rutelor stabilite de companie