Publicat pe 02 May 2022

Director magazin

SMYK ALL FOR KIDS

SMYK All for kids este retailerul specializat în comercializarea de jucării, articole de puericultură, accesorii, îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii de la naștere până la vârsta de 14 ani și toate acestea „sub un singur acoperiș”.

Responsabilități:
  • Vei mаximiza oportunitаtile de vanzari si rentabilitаteа magazinului tаu, prin аtingеrеа si depasireа obiectivelor dе vаnzаri si KPI;
  • Vei fi responsabil si vei coordona gestionarea, prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele companiei;
  • Ii vei coordona si motiva pe membrii echipei tale, vei fi implicat in procesul de formare, instruire si evaluare al acestora, si vei crea o atmosfera propice performantei;

Cerințe:
  • Sa ai abilitatea dе a stabili obiective, delega sarcini si dе a iti motiva colegii;
  • Sa fii o persoana independenta si cu initiativa, capabila sa ia decizii si sa isi asume raspunderea;
  • Sa fii flexibil si deschis la nou.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, format din parte fixa si parte variabila;
  • Bonuri de masa;
  • Discount special pentru produsele achizitionate din magazinele Smyk;
  • Zile suplimentare de concediu, in functie de vechimea in SMYK;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala prin participarea la traininguri de specialitate;
  • Posibilitati de promovare, atat in Romania cat si international.