Publicat pe 19 Apr 2022

Curieri Livratori

Last Mile Transport 2019 SRL

Descriere job:

Despre noi:

  • Livram pana in linia de centura a Bucurestiului comenzile plasate prin platforma;
  • Livram cu flota proprie formata din 100 de scutere noi achizitionate si pregatite;
  • Capacitate scutere 49 cm (pot fi conduse cu categoriile AM,A1,A2,B);

Locatie:

  • Hub Principal - Soseaua Chitiliei
  • Activitatea se desfasoara pe teren,nu este necesara deplasarea catre Hub.

Responsabilități:
  • Preia in timp util pachetele/colete pentru livrarea produselor alimentare si non-alimentare;
  • Interacțiune in mod profesionist cu reprezentantii restaurantelor, dar si cu clientii;
  • Verificarea tuturor comenzilor la preluarea de la restaurante daca corespund cu ceea ce a emis clientul;
  • Identifica si urmareste ruta cea mai scurta pentru livrarea pachetelor/coletelor;
  • Pozitoneaza in mod corect produsele in geanta termoizolanta separand produsele calde de cele reci;
  • Livreaza produsele alimentare folosind vehiculul comercial în condiții de siguranță și eficiență;
  • Responsabil pentru colectarea sumei corecte de plată de la client;
  • Respecta regulamentul de ordine interioara.
Cerințe:
  • Permis Categoria (AM, A1, A2, A sau B)
  • Punctualitate si seriozitate;
  • Persoana dinamica si orientata catre client;
  • Smartphone si Baterie externa;
  • 150 de lei cash bani de rulaj.
Beneficii:
  • Contract nederminat 8ore, 6ore, 4ore;
  • Salariul se plateste de 2 ori pe luna (Avans si Lichidare);
  • Venituri lunare net incepand cu 2100 Ron;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de performanta;
  • Posibilitatea de a face tips;
  • Bonus pentru recomandari;
  • Scuter + echipament;
  • Combustibil;
  • Mentenanta imediata.

Program:

  • Flexibil dar planificat in intervalul orar 07:00 - 23:00;