Publicat pe 18 Apr 2022

Cosmeticiana

Coverall Facility Management SRL

Daca esti in cautarea unui loc de munca stabil, intr-un mediu placut si relaxat si esti atrasa de domeniul frumusetii, atunci te invitam sa te alaturi echipei Elisium Clinique.

Elysium Clinique Constanta angajaza 1 fata, Specialist epilare definitiva

Responsabilități:
  • Efectuează toate activitățile specifice acestei meserii la cel mai înalt standard;
  • Îndepărtează părul nedorit;
  • Oferă clienților sfaturi cu privire la tratamentul cosmetic al tenului;
  • Respectă secretul profesional și codul de etică profesională;

Cerințe:
  • Aspect fizic ingrijit, placut, cu simt estetic;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Capacitate de organizare si planificare a timpului;
  • Experienta anterioara in efectuarea procedurilor de epilare definitiva, dar apreciem orientarea catre clienti si dorinta de a oferi servicii de calitate;
  • Calificarea in domeniu, cu diploma de specialitate este obligatorie.

De preferat experienta minim 6 luni in domeniu.

Beneficii:
  • Salariu: 2500 lei fix + comision 10% din procedurile efectuate.
  • 1 zi de lucru si una libera (3/4 zile pe saptamana).
  • Mediu de lucru plăcut, relaxant.

Nu ai experienta ?

  • ElysiumClinique participa si sustine specializarea prin decontareaa a 50% din costul total al cursului de specializare pentru tehnician epilare definitiva.
  • ElysiumClinique nu detine scoala de specializare, dar va putem indruma catre o astfel de institutie de formare.