Publicat pe 30 Aug 2021

Coordonator transport international marfa

Personnel Outsourcing

Dacă te regăsești sau dacă cunoști pe cineva care ar fi interesat/a de o nouă aventură profesională, dă-ne de veste aplicati aici!

Candidatul ideal

  • Studii medii/studii superioare;
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Capacitate de lucru in conditii de stres;
  • Cunostinte limba engleza obligatoriu;
  • Cunostinte operare MS Office, Internet, Bursa de Transport, Timocom.
  • Descrierea postului:

  • Contactarea clientilor, ofertarea, negocierea preturilor;
  • Mentinerea contractelor permanente cu colaboratorii existenti, identificare noi oportunitati;
  • Organizarea serviciilor de transport respectand cerintele clientilor/companiei;
  • Urmarirea programarilor facute si actualizarea permanenta cu traseul marfii pana in momentul livrarii catre client;
  • Asigurarea permanenta a unui nivel inalt de servicii clientilor.
  • Beneficii:

  • Pachet salariu motivant;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Mediu de lucru placut.
  • Locatie: Sector 3

    Program:L-V 09:00 - 18:00