Publicat pe 11 May 2022

Contabil si expert-contabil

FINANCE MANAGER PARTNER

Societate de top in asigurarea serviciilor de evidenta contabila, angajeaza contabil si expert-contabil cu experienta.

Responsabilități:
  • inregistrare de facturi primite de la furnizori;
  • intocmire NIR-uri si bonuri de consum;
  • introducere extrase de cont;
  • urmarirea si inregistrarea avansurilor spre decontare;
  • transmiterea periodica de confirmari de solduri catre clienti/ furnizori;
  • emitere facturi;
  • verificare lunara a jurnalului de cumparari/ vanzari;
  • arhivare documente contabile;
  • intocmire alte situatii si raportari conform solicitarilor.
Cerințe:
  • Cunostinte de contabilitate si fiscalitate;
  • Operare PC;
  • Cunoasterea programului SAGA.
Beneficii:
  • pachet salarial atractiv;
  • se asigura cazare sau decontare partiala chirie;
  • decontare transport;
  • loc de munca in cladire moderna de birou;
  • locatia la 30 metri de statia de metrou, tramvai, troleibuz;
  • perioada nedeterminata.