Publicat pe 13 Oct 2022

Consultant Vanzari

UNIVA

Centrul Univa Bucuresti, cel mai nou centru de testare și vanzare a dispozitivelor de wellness și medicale din București, își propune să devina rapid un reper important pentru toți cei care doresc să-și îmbunătățească starea de sănătate și prin asta calitatea vieții.

Responsabilități:

-prospectarea pietei

-stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti

-elaboreaza oferte catre client

-mentine legatura cu clientii

-implicarea activa in promovarea produselor si serviciilor companiei

Cerințe:

  Persoana dinamica, flexibila, proactiva, perseverenta, responsabila si disciplinata, interesata de autodepasire si dezvoltare profesionala;

Onestitate si confidentialitate.

Atentie la detalii si capacitate de a gestiona mai multe sarcini simultan.

· Bune abilitati de comunicare , prezentare si negociere

- Motivatie, perseverenta si putere de convingere

- Orientare catre client si rezultate , obtinerea targetului stabilit

- Capacitate de lucru atat individual,cat si in echipa

Beneficii:

-Salariu atractiv in functie de rezultatele obtinute

-Mediu de lucru dinamic

-Oportunitate de dezvoltare profesionala

-Comision din vanzari

-Concursuri motivante cu premii in masini, excursii nationale si internationale