Publicat pe 15 Mar 2022

Consultant Vanzari

Rhea Costa FAshion SRL

Descriere job:

Rhea Costa isi mareste echipa!

Cautam colegi pentru magazinele noastre fizice din Bucuresti:

Concept Store: Strada Paris 61A

Showroom: Strada Dr.Burghelea 14

Responsabilități:
  • vanzare produse sistem stoc
  • vanzare produse ins istem comanda made-to-measure
  • cunoasterea si prezentarea materialelor textile folosite pentru produsele confectionate
  • cunoasterea si intelegerea unor modificari de baza aduse produselor noastre
  • NU sunt necesare cunostintele despre tipar
  • introducerea comenzilor in sistemul de productie
  • incasarea si emitere facturi / bonuri
  • gestionare stocuri
  • operare PC
Cerințe:

Cautam o persoana cu:

  • minima experienta in vanzari retail
  • experienta styling este un plus
  • experienta in customer service
  • preferam intotdeauna un om cu simtul umorului

Beneficii:

Contract de munca

Salariu de inceput atractiv

Oportunitati de dezvoltare pe termen lung