Publicat pe 09 Aug 2022

Consultant De Imagine

OptyU

Conceptul OptyU apartine culturii de inalta performanta care este intotdeauna in continua dezvoltare, plina de satisfactii si de oportunitati interesante.

Oamenii nostri sunt inteligenti,distractiv, frumosi,inspirationali si au o obsesie pentru dezvoltatrea lor si lumea fashion-medical.

Urmarim cele mai recente tenditii si ne mandrim sa stim ce este potrivit pentru fiecare pacient si client care ajunge in locatiile OptyU.

Avem o misiune importanta de a indetifica stilul,formele care arata cel mai bine si de a permite oamenilor sa priveasca cu claritate si a se bucure de frumusetea vietii in toate formele ei.

Echipa OptyU traieste si respira pentru a crea valoare exceptionala in viata clientilor, oferind servicii legendare si ochilor de inalta calitate ,perfect lucrati, depasind asteptarile clientilor nostril.

OptyU este destinatia principala pentru toate nevoile de vedere,dar si soare.

Descrierea jobului

Ești Optometrist si încă nu câștigi suficient pentru valoarea care o aduci in viețile oamenilor ?

[👉] Îți dorești o cariera și un loc stabil in care sa vii in fiecare zi cu zâmbetul pe buze și sa câștigi

Dacă și tu ești in căutarea unui Sens și îți dorești sa aduci Valoare , hai cu noi!

Optometrist

Salarizare începând cu 3500 lei NET

Beneficii

-Salariu de la 3500-4500 lei

-Tichete de masa

-Decontare transport

-Oportunitatea de a lucra cu noua tehnologie in determinarea dioptriilor -Vision -R 800

-Branduri renumite

-Locație premium

Experienta in domeniul te poate califica ca și Manager de locație .

Consultant Vânzări

Salarizare de la cu 2500 NET

Beneficii

-Salariu fix de la 2500-3000

-Transport inclus

-Oportunitatea de a avansa rapid in cariera

Ești gata pentru cea mai mare oportunitate ?

Descrierea companiei

OptyU este un brand infiintat in anul 2015 ce propune un nou concept în materie de optică. Magazinele noastre din Alba si Sibiu dispun de aparatura moderna care ajuta la identificarea afectiunilor de vedere si tehnologie ultra moderna folosita in slefuirea si montarea lentilelor. In magazinele OptyU sunt comercializate rame pentru ochelari, lentile de cea mai inalta calitate, precum si diverse modele de ochelari de soare.

Responsabilități:

Consilierea pacientului privind alegerea ramei, lentilelor, ochelarilor de soare

Disponibilitate la deplasari in Sibiu

Orice alte sarcini relevante postului

Cerințe:

Va determina dioptrii cu cea mai performanta aparatura medicala( in cazul optometristilor);

- Va învăța să recomande rame,lentilele potrivite pentru pacienți;

- Se va ocupa de organizarea și buna funcționare a lucrurilor in magazin/magazine;

- Va face consilierea in alegerea ochelarilor de soare potriviți;

-Va ajuta la dezvoltarea firmei și implicit la dezvoltarea personală;

- Întocmire facturi -avem in program modern si totul se face in 20 de secunde;

- Va participa la întâlnirile optyUteam