Publicat pe 27 Apr 2022

Consiliera vanzari

sc artconfex srl

ARTCONFEX SRL ( brand romanesc din 2000 ), angajeaza Consiliera Vanzari - Assistent Vanzari pentru magazinul Annelino Baneasa.

Program 12 ore/zi 3-4 zile/saptamana ( o zi cu o zi, doua zile cu 2 zile ).

Responsabilități:

Candidatul selectat va lucra in magazinele AnneBebe SunPlaza / Baneasa.

Va trebui sa intregeasca echipa si sa faca urmatoarele:

  • Sa Furnizeze servicii premium clientilor (se face vanzare asistata);
  • Sa fie o persoana buna, serioasa, organizata si dornica de implicare, restul pot fi realizate foarte usor !
Cerințe:
  • Atitudine pozitiva si deschidere pentru a invata lucrurile care stau la baza conceptului AnneBebe;
  • Personalitate placuta, persoana de incredere, flexibila, bine organizata si motivata;
  • Excelente abilitati de comunicare si atentie la detalii;
  • Orientare catre client;
  • Minim 6 luni experienta intr-o pozitie similara;
Beneficii:
  • Se ofera salariu, tichete de masa, bonus vanzari, concediu legal de odihna, zile legale libere, alte facilitati.
  • Salariu net: 1800 lei + bonuri de masa ( 440 lei );
  • Decontare transport 140lei;
  • Bonus lunar din vanzari (minim 300 lei - maxim 1200lei);
  • Decontam un abonament lunar Ratb plus unul Metrorex, sau 140 lei combustibil.