Publicat pe 05 Apr 2022

Confectioneri textile

SC CORA TEXTILES SRL

SC Cora Textiles SRL angajeaza Confectioneri textile cu experienta minim 3 ani pentru sectie de confectii textile, produse din materiale mediu spre grele, serii de productie lungi.

Cora Textiles este o companie romaneasca specializata in fabricarea de articole de imbracaminte pentru armata si politie.

Responsabilități:
  • Executarea operatiilor prevazute in procesul tehnologic si realizarea normelor de lucru;
Cerințe:
  • Sa fi lucrat in domeniul confectiilor textile minim 3 ani;
  • Sa stie sa execute toate fazele de imbinare a unei piese de imbracaminte;
  • Sa poata executa reparatii si modificari imbracaminte;
  • Sa aibe spirit de echipa, sa fie motivat si concentrat;
Beneficii:
  • Salarizarea este negociabila (venit net intre 2650 si 2750 lei).
  • Se asigura bonuri de masa;
  • Transportul este decontat;
  • Contract pe perioada nedeterminata.
  • Avem in dotare masini de cusut noi de ultima generatie;
  • Conditii excelente de lucru;
  • Mediu de lucru fara stres;
  • Program fix de lucru: 5 zile pe saptamana, 7.00 - 15.30;
  • Bonificatie in functie de performante