Publicat pe 18 Jan 2022

CHANGE IMPLEMENTATION RESPONSIBLE

GOLDE ORADEA

Identificarea posibilelor schimbari in procesele de productie existente, planificarea si urmarirea implementarii lor.

Responsabilități:

- Creare part number noi

- Creare BOM-uri si ajustarea lor

- Managementul ECR-urilor (Engineering change request): organizare sedinte pe Proiecte, urmarirea statusului ECR-urilor,

- Alocarea task-urilor catre echipa si inchiderea lor in sistem

- Realizarea de rapoarte specific activitatii.

Cerințe:

- studii superioare absolvite - avantaj studii tehnice

- experienta anterioara in departamentul NPI / project management / change management

- cunostinte de limba engleza - nivel avansat;

- cunostinte minime de desen tehnic;

- abilitati dezvoltate de comunicare, atentie la detalii, gandire logica, cu abilitati de leadership;

- capabil sa consolideze informatii, sa isi organizeze independent munca;

Beneficii:
  • oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica de profesionisti;
  • pachet salarial motivant
  • asigurare de sanatate privata