Publicat pe 24 May 2022

CALL CENTER LIMBA BULGARA

Tasha Boutique SRL

Magazinul online Tasha Boutique isi mareste echipa! Daca iti doresti sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica, sa inveti lucruri noi si sa-ti perfectionezi abilitatile de comunicare, ai gasit locul potrivit!

Responsabilități:
  • Preia comenzile telefonice si suna clientele pentru confirmarea comenzilor;
  • Preia comenzi, ofera consultanta clientelor din Facebook, Watsapp sau e-mail;
  • Pregateste coletele pentru expediere;
  • Gestioneaza retururile de la curieri;
Cerințe:
  • Studii medii finalizate;
  • Cunoasterea limbii bulgare (scris si vorbit);
  • Cunostinte de operare PC;
  • Bune abilitati de comunicare eficienta;
  • Abilitatea de a raspunde intr-o maniera binevoitoare si profesionista;
  • Abilitatea de a transmite informatiile in mod clar;
  • Experienta anterioara intr-un magazin online reprezinta un avantaj;
Beneficii:
  • Posibilitatea de a lucra part time / full time;
  • Salariu fix;
  • Training (in cazul persoanelor fara experienta);