Publicat pe 13 Apr 2022

Bucatar Grill

TrickSHOT

Se asigura ca preparatele companiei noastre sunt preparate cu cea mai inalta calitate.

Responsabilități:
  • Pregateste mancarurile din retetarul unitatii in conformitate cu standardele in vigoare;
  • Monteaza preparatele pe farfuriile adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;
  • Participă cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat şi la realizarea comenzilor de aprovizionare;
  • Preia comenzile adresate lui şi asigură servirea acestora;
  • Debarasează şi asigură curăţenia bucătăriei;
  • Asigură implementarea şi menţinerea standardelor de păstrare şi depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare.
Cerințe:
  • Experienta pe o pozitie similara, minim 2 ani;
  • Diploma de calificare profesionala in domeniul gastronomic;
  • Amabilitate, calm, rezistenta la stres, spirit de colegialitate,spirit de initiativa, spirit de observatie, corectitudine.
  • Rigurozitate în ceea ce priveşte regulile de igienă în alimentaţia publică.
  • Imaginaţie culinară, ordonat şi disciplinat.
Beneficii:
  • Salariu;
  • Bonuri de masa;
  • Buget lunar pentru mancare calda si cafea;
  • Tips;
  • Mediu de lucru prietenos si dinamic;
  • Posibilitati de invatare si dezvoltare personala si profesionala;
  • Oferim conditii bune de lucru si tinuta;
  • Program de munca flexibil, se lucreaza doua zile cu doua.