Publicat pe 04 May 2022

Broker Imobiliar

Starjobs

Suntem o echipă tânără, formată din oameni dinamici, ambițioși și căutăm pe alții asemenea nouă, care să ni se alăture!

Dacă ești în căutarea unui loc de munca dinamic, plin de satisfacții profesionale și financiare, dacă dorești să fii respectat, apreciat, să înveți lucruri noi, să te dezvolți personal și profesional și să faci din meseria ta o pasiune, la noi găsești mediul potrivit pentru toate aceste lucruri!

Responsabilități:
  • Prospectare continua in cautarea potentialilor clienti;
  • Stabilirea intalnirilor cu potentialii clienti in vederea identificarii nevoilor;
  • Solicita informatii necesare ofertarii, prezinta ofertele imobiliare si finalizeaza procesul de vanzare;
  • Tine legatura cu clientii pe parcursul derularii tranzactiilor, dar si dupa
  • Respectarea valorilor companiei atat in ceea ce priveste relatia cu clientii, cat si cu angajatii;
  • Desfasoara o activitate intensa pentru dezvoltarea portofoliului de clienti noi;
  • Actioneaza pentru realizarea bugetului de venituri al companiei.
Cerințe:
  • Foarte bune abilitati de comunicare;
  • Disponibilitate pentru a deplasări în orașul Cluj;
  • Absolvent al unei institutii de invatamant superior;
  • Cunostinte bune de operare calculator;
  • Cunostinte bune de limba engleza;
  • Experienta de minimum 1 an in vanzari pe o pozitie de reprezentant vanzari constituie un avantaj.

Beneficii:
  • Cursuri si traininguri de dezvoltare profesionala si personala;
  • Birou, laptop, telefon de serviciu si carti de vizita;
  • O baza de date cu oferte imobiliare, actualizata zilnic;
  • O echipa pregatita sa te formeze, dezvolte si sa te sustina;
  • Locatie ultracentrala, usor accesibila;
  • Venituri limitate doar de nivelul tau de implicare;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Posibilitatea de a avansa in cariera.