Publicat pe 29 Apr 2022

Barman

TrickSHOT

Caldura si-a facut simtita prezenta, dar si dorinta noastra de a aduce un coleg nou in echipa. :)

Prin urmare cautam un Barman pentru locatia noastra din Promenada Mall.

Daca ai câtuși de putin experienta in bar si doresti sa inveti mai multe te asteptam la o discutie.

Oferim un mediu prietenos si evolutiv, un job stabil pe termen lung cu posibilitate reala de dezvoltare si evolutie in industria ospitalitatii.

Daca vrei sa ne cunoastem astept un semn din partea ta.

Echipa este tanara, colectivul este cald, mediul de lucru este placut. Atmosfera este relaxanta, avem muzica buna si spirit de echipa.

Responsabilități:
  • Asigura pregatirea bauturilor la standardele localului;
  • Cafele, bauturi alcoolice si non-alcoolice;

Cerințe:
  • Atitudine friendly;
  • Spirit de echipa;
  • Comunicare eficienta;
  • Persoana sociabila, funny si diplomata;
Beneficii:
  • Program 2 cu 2;
  • Salariu intre 2200-2400 + tips;