Publicat pe 08 Jun 2022

Asistent Vânzări

Naturlich

Naturlich angajeaza asistent vanzari mobila si decoratiuni, cu atributii de facturare.

Cautam persoane deschise, volubile, descurcarete, carora le place frumosul si sunt dispuse sa invete.

Vei avea un avantaj daca ai experienta in vanzari si/sau in emitere facturi.

Pentru mai multe detalii, te asteptam in magazin.

Responsabilități:

Ce ai de facut? Stabilesti cu clientii nevoile si propui solutiile potrivite de mobilare si decorare, preiei comenzile, emiti facturi, finalizezi vanzarea. Dupa un scurt training, vei vedea cat este de simplu! De asemena, vei promova si serviciile oferite de Naturlich si vei gestiona cererile clientilor . Ocazional, vei partica la inventarierea stocurilor.

Cerințe:

Cautam firi sociabile, comunicative, cu bune abilitati de vanzare. Se cere responsabilitate, seriozitate si atentie la detalii. Constituie avantaj experienta in domeniu.

Beneficii:

Oferim pachet salarial atragataor, format din salariu fix, bonus vanzari si tichete de masa, in functie de vechime si realizari.