Publicat pe 02 May 2022

Asistent vanzari

SMYK ALL FOR KIDS

Cautam o persoana motivata, cu spirit dе echipa, dedicata, organizata, deschisa schimbarilor, care doreste să învețe într-o companie multinationala.

Daca iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic si placut, sa comunici cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!

Responsabilități:

Activităţi specifice magazinului:

  • consilierea clientilor;
  • recepţie marfă;
  • aranjarea produselor;
  • reaprovizionarea;
  • participarea la inventar.

Activităţi în depozit:

  • zonare;
  • aranjare;
  • verificare;

Activităte de incasare

Cerințe:
  • Sa ai minim studii medii finalizate;
  • Cu sau fără experienţă profesională;
  • Sa ai pasiune pentru tot ceea ce inseamna produse pentru copii (haine si jucarii);
  • Sa fi amabil(a) si orientat(a) catre client;
  • Sa fi punctual(a);
  • Sa ai abilităţi de comunicare, inițiaţivă, flexibilitate, implicare si spirit de echipa.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Prima concursuri semestriale;
  • Bonus la atingere target;
  • Spor de weekend si spor de noapte; ​
  • Discount pentru toate produsele noastre;
  • Bonus pentru recomandarea unui nou coleg. ​
  • Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie;
  • ​Training-uri de specialitate, dezvoltare in cadrul companiei;
  • Posibilitatea de a promova in magazinele noastre atat in Romania cat si international.