Publicat pe 29 Apr 2022

Asamblator de rame de ferestre și uși

MR alutec

Ai experiență în montarea ramelor de ferestre, usilor de interior, ruloruri, verande si geamuri?

Suntem o companie din Belgia in cautarea unor asamblatori de rame de ferestre și uși!

Responsabilități:
  • Impreună cu colegii tăi, răspunzi de asamblarea ramelor de uși și ferestre;
  • Sarcinile de lucru sunt, printre altele, montarea cadrelor în construcții noi sau în case aflate in renovare;
  • Astfel, tu și echipa contribuiți la produsele de înaltă calitate care îi fac bucuroși pe clienți!

Cerințe:
  • Minim un an experiență ca și asamblator de rame de pvc și/sau aluminiu;
  • Vorbit limba franceza la nivel conversațional;
  • Persoana independenta, proactiva și profesionista;
  • Capabil sa citeasti desene tehnice;
  • Experienta in constructii 1 an daca se poate in tamplarie exterioara;

Beneficii:
  • Training in cadrul companiei noastre;
  • 12 luni salariu;
  • Venit net intre 1200 si 2200 de Euro;