Publicat pe 08 Jun 2022

Arhivar

Manpower Romania

Gestioneaza activitatea de identificare documente aferente clientilor Telekom deconectati in vederea transmiterii catre cesionari.

Responsabilități:
  • Manipuleaza cutii pentru a identifica contractele debitorilor solicitate de cesionar;
  • Extrage din cutii documentele necesare si se asigura ca documentele ce nu fac scopul cautarilor sunt depozitate in aceleasi cutii a.i viitoarele procese de identificare documente sa nu fie impactate;
  • Asigura identificarea si predarea integral catre cesionar a documentelor selectionate;
  • Intocmeste procese verbalale de predare primire;
  • Comunica intr-un mod profesionist cu cesionarul in vederea clarificari tuturor solicitarilor legate de documentele furnizate/ce trebuiesc sa fie furnizate
Cerințe:
  • Studii medii sau superioare;
  • Cunostinte de operare PC si operare MS Office;
  • Gandire analitica, logica, concentrare, bune abilitati de comunicare si relationare, implicare, seriozitate, initiativa, abilitati de planificare si organizare.
Beneficii:
  • Pachet salarial:
  • 3100 Ron brut + tichete de masa (9.57 lei/tichetul)