Publicat pe 05 Feb 2022

Arhitect Senior

Lemon Interior Design

Nivel carieră: Senior-Level (> 5Ani)

Studii: Absolvent de studii de specialitate – Arhitectura cladirilor, Arhitectura de interior

Salariu: Nespecificat

Limbă străină: Engleza

Industrii: Arhitectura de Interior

Descrierea jobului

  • intocmirea proiectelor de arhitectura (nivel concept si proiect tehnic, detalii de executie) si asigurarea asistentei pe parcursul implementarii acestora;
  • coordonarea specialitatilor - structura, instalatii, arhitectura;
  • buna cunoastere a produselor si solutiilor tehnice existente;
  • asigurarea serviciilor de consultanta pentru beneficiarul proiectului, pe toata perioada derularii proiectului;
  • participarea la elaborarea si coordonarea proiectelor, atat ca parte dintr-un colectiv tehnic, dar si ca leader de proiect;
  • efectuarea de vizite pe santier, pentru a urmari evolutia proiectului si a verifica respectarea conformitatii si calitatii lucrarilor in raport cu graficul de executie.

Descrierea companiei

Lemon este un grup de companii de design interior premiat atat la nivel national cat si International; Lemon Interior si-a inceput activitatea ca un studio de concept design de dimensiuni mici, ajungand astazi un consultant de design pe piata de profil, oferind servicii integrate de design si management de proiect pe zona de rezidential, fiind specializat in livrarea proiectelor turnkey. În 2019, s-a lansat divizia de Office, Lemon Office, axată pe a oferi si implementa integrat conceptele de design (de la proiectare la implementarea solutiei pentru a obtine spatii de birouri remarcabile).

Responsabilități:

Responsabilitati:

  • coordonare echipe de proiect;
  • respectarea termenelor de predare;
  • coordonare specialitati;
  • organizare si planificare predari;
  • asigurarea asistentei tehnice pe toata durata santierului.

Cerințe:

Canditatul ideal ar trebui sa aiba:

  • software: AutoCAD, Microsoft Office, Adobe Photoshop etc.;
  • experienta in domeniu minim 5 ani;
  • capacitatea de a coordona echipe de lucru si de a coordona specialitаtile implicate;
  • cunoasterea legislatiei in domeniu;
  • sustinerea proiectelor si a solutiilor tehnice in cadrul sedintelor de santier.

Beneficii:

Beneficii

  • oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
  • pachet salarial atractiv, in functie de experienta si performanta;
  • proiecte de anvergura, cu vizibilitate;
  • marimea proiectelor si diversitatea programelor asigura o dezvoltare profesionala continua;
  • posibilitate de avansare, in functie de rezultate;
  • atmosfera de lucru placuta in cadrul unui colectiv ce promoveaza lucrul in echipa;
  • spatiu de lucru confortabil, cu dotari tehnice pentru o activitate eficienta.