Publicat pe 18 Jan 2021

Arhitect Proiectant

SERVSTING SRL

Cautam Arhitect Proiectant, absolvent Facultate de Arhitectura, cu/fara drept de semnatura, si experienta în utilizarea aplicatiilor: Autocad, Archicad, Project Manager, Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel, Photoshop);

Candidatul ideal:

  • Absolvent Facultate de Arhitectura, cu/fara drept de semnatura;
  • Experienta în utilizarea aplicatiilor: Autocad, Archicad, Project Manager, Microsoft Office (PowerPoint, Word, Excel, Photoshop);
  • Cunoasterea normativelor de proiectare P118 din '99, P118/2 si P118/3 reprezinta un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra cu termene de predare;
  • Respectarea termenelor limita;
  • Capacitate organizatorica si punctualitate;
  • Dispus la deplasari ocazionale in tara, cu avionul (Bucuresti - Timisoara);
  • Permis Categoria B
  • Responsabilitati:

  • Intocmire relevee de ahitectura (masuratori, vizite in teren, pe santier, etc)
  • Memorii tehnice constructii (info imobil, rezistenta pereti, usi, distante fata de vecinatati, Ac, Ad, GLA etc)
  • Intocmirea documentatiilor tehnice in toate fazele de proiectare (DTAC, PTH, DDE, Avize, etc)
  • Coordonare proiectare cu celelalte specialitati (Instalatii), asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
  • Project management si urmarirea proiectelor;
  • Interactiune cu beneficiarii
  • Interactiune cu colaboratorii
  • Beneficii:

  • Disponibilitate: imediata
  • Salariu: atractiv
  • Alte beneficii: Telefon; Desktop; Laptop; Deconturi deplasari;
  • Desfasurarea activitatii in cadrul unui mediu placut, intr-o echipa tanara si prietenoasa, cu experienta;