Publicat pe 29 Jun 2022

Angajam soferi profesionisti categoria C+E pentru international, tur-retur

Logistics Ro Tir

SC Logistics Ro Tir Punct de lucru Brasov, angajam soferi profesionisti categoria C+E pentru transport marfa international, tur-retur.

Responsabilități:
  • Sa respecte perioadele de conducere, de odihna si de repaos
  • Sa se asigure de buna functionare a aparatului tahograf
  • Respecta disciplina muncii
Cerințe:
  • Experienta in transport international de marfa
  • O buna cunoastere si utilizare a timpilor de conducere si odihna
  • Permis de conducere categoria C+E
  • Atestat profesional valabil
  • Card tahograf
  • Pasaport valabil
  • Seriozitate si responsabilitate
Beneficii:
  • Pachet salarial compus din Salariu fix minim pe economie + Diurna de 1400 euro / luna
  • 1 weekend se lucreaza si unul liber, iar in cazul in care se lucreaza in weekendul liber acesta va fi platit
  • Punctualitate si corectitudine la plata salariului