Publicat pe 20 Apr 2021

Agent Vânzări Prin Telefon

SC SEASIDE PLAAYGROUNDS SRL

SC SEASIDE PLAAYGROUNDS SRL este o companie tanara si entuziasta din Constanta, reprezentata de oameni dinamici si pragmatici si suntem in cautarea de Agent Vanzari prin Telefon.

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare;
  • Experienta de minim doi ani in vanzari (vanzare directa, call center, relatii clienti);
  • Abilitati de negociere, comunicare si putere de convingere;
  • Seriozitate si dorinta de afirmare;
  • Orientarea catre client si identificarea solutiilor;
  • Abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
  • Capacitate de planificare, organizare si prioritizare a activitatilor zilnice;
  • Cunostinte ale pachetului office ( Excel, Word);
  • Limba engleza nivel mediu prezinta un avantaj.
  • Responsabilitati:

  • Atragerea clientilor noi in portofoliu si consolidarea relatiei cu cei existenti;
  • Acordarea de informatii necesare clientilor in vederea realizarii vanzarii produselor oferite de compania noastra;
  • Promovarea produselor in conformitate cu strategia comerciala a companiei;
  • Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
  • Contactarea telefonica a clientilor in vederea informarii cu privire la ofertele valabile.
  • Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv + comision din vanzari;
  • Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica;
  • Posibilitati de dezvoltare.