Publicat pe 29 Jun 2022

Agent Vanzari

SC Kreativ SRL

Reprezentăm în România mai multe firme renumite, producătoare de materiale de instalaţii din Germania, Cehia, Italia, Spania. De la înființare ne ocupăm de distribuţia materialelor de instalaţii şi a uneltelor profesionale de cea mai înaltă calitate.

Angajăm pentru postul de Agent vânzări profesionist, un absolvent de studii superioare tehnice, care are bune abilităţi de comunicare şi negociere, dornic de a învăţa şi de a se focusa pe atingerea obiectivelor. Viitorul nostru coleg va avea ca zonă de activitate judeţele Arad, Timişoara, Caraş Severin.

Responsabilități:
  • Vizitarea şi dezvoltarea relației cu clienții existenți
  • Identificarea noilor oportunități de afacere
  • Menținerea legăturii cu proiectanți, constructori și instalatori
  • Analiza pieței și a concurenței
  • Atingerea obiectivelor comerciale
  • Pregătirea ofertelor complexe
  • Organizarea și derularea prezentărilor de produse.
Cerințe:
  • Ai absolvit studii superioare tehnice
  • Ai cunoștințe de bază în domeniul proiectării instalațiilor
  • Ai dorinţa de învăţare continuă
  • Ai foarte bune abilităţi de comunicare şi negociere
  • Eşti pasionat de calitate.

Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv
  • Mașină de serviciu, laptop, telefon
  • Produse renumite de calitate înaltă
  • Posibilitate de dezvoltare profesională, traininguri externe
  • Echipă tânără și dinamică
  • Loc de muncă stabil