Publicat pe 26 Apr 2022

Agent Vanzari

SC POLTERGEIST SRL

Înființată încă din anul 1998, compania POLTERGEIST SRL și-a câștigat un statut important în sectorul instalațiilor, fiind recunoscută pentru calitatea produselor sale destinate construcțiilor civile și industriale.

Compania POLTERGEIST SRL este o societate complexă cu un număr mare de clienți, care oferă pe lângă serviciul ireproșabil de achiziții de produse, și consultantă specializată, fiind astfel un partener de afaceri ideal și competitiv.

Suntem in cautarea unui coleg nou pentru postul de agent de vanzari!

Responsabilități:
  • Prezintă și promovează produsele comercializate în conformitate cu standardele și politica comercială a companiei;
  • Menține și dezvoltă relația cu clienții actuali prin vizite de lucru la sediul acestora;
  • Identifică și contactează potențiali clienți noi în vederea lărgirii portofoliului de clienți;
  • Prospectează piața comercială în zona teritorială alocată;
  • Negociază și urmărește derularea contractelor comerciale cu clienții, respectarea condițiilor contractuale;
  • Urmărește vânzările către clienți precum și încasările de la aceștia;
  • Prezintă raportul zilnic de activitate superiorilor ierarhici și stabilește împreună cu aceștia strategii de creștere a vânzărilor și mărirea numărului de clienți;
Cerințe:
  • Vorbitor de limba maghiara;
  • Disponibilitate de a se deplasa 80% din timpul de lucru; zona Jud. CV si HR
  • Promptitudine în luarea decizilor;
  • Cunoașterea generală a pieței locale;
  • Domiciliul stabil în raza localității vizate; Jud.CV SAU HR
  • Disponibilitate de a-și desfășura activitatea în zonele alocate;
  • Experiență în vânzări de preferat în domeniul tehnic (instalații - avantaj);
Beneficii:
  • Venit net intre 3500 si 4000 de lei;
  • Laptop;
  • Mașină de serviciu;
  • Telefon;
  • Comision din vânzări;