Publicat pe 05 Apr 2022

Agent vanzari Orange Romania Comunication

4U TELECOMMUNICATION SRL

  • Oferim / vindem solutii business de telecomunicatii fixe si mobile tuturor clientilor existenti si potentiali;
  • Gestionam portofoliul de clienti alocat si identificam noi clienti;
  • Promovam si vindem proactiv serviciile din portofoliu catre clienti;
  • Identificam corect si gasim cele mai bune solutii pentru client. Oferim raspunsuri profesioniste si rezolvam problemele semnalate de clienti.
  • Urmarim stadiul solicitarilor inregistrate si contactam cilentul, atunci cand este cazul, pentru a-i oferi informatiile necesare pentru finalizarea acestora;
  • Respectam procedurile interne de lucru.
Responsabilități:
  • Realizarea targetului lunar de vanzari;
  • Raportarea activitatii zilnic;
  • Asumarea actiunilor sale in relatia cu clientii;
  • Gestionarea portofolilui de clienti;
Cerințe:
  • In primul rand sa va doriti sa faceti bani ! ( vanzarile aduc bani multi !!! );
  • Atitudine pozitiva ;
  • Motivat, perseverent, organizat in realizarea obiectivelor;
  • Capacitate de a lucra individual, dar și în echipă;
  • O buna intelegere a solicitarilor venite de la clienti si companie ;
  • Buna comunicare verbala si scrisa;
  • Utilizarea cu usurinta a computerului si a aplicatiilor pe telefonul mobil ;
  • Si nu in ultimul rand sa fi optimist.
Beneficii:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix + tichete de masă + decontarea abonamentului de transport;
  • Program in intervalul 08:30 – 17:00, de luni pana vineri ;
  • Pauza de masa si cafea ( inclus in intervalul de mai sus) ;
  • Liber in sarbatorile legale;
  • Comision din vanzari;
  • Bonusuri lunare in functie de performanță;
  • Laptop si telefon mobil;
  • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist, unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera;
  • Transparenta si corectitudine;