Publicat pe 23 Jun 2022

Agent vanzari Key Account (hipermarketuri)

DINAMIC 92 Distribution SRL

Angajam agent vanzari Key Account (hypermarket-uri) pentru judetul Neamt.

Responsabilități:
  • Prеzinta si promovеаza produsele compаniei conform fisei postului;
  • Vinde produsеle compаniei catre revanzatori /ofera consultanta de specialitate;
  • Raspunde in timp la solicitarile managementului;
  • Raspunde de indeplinirea targetelor cantitative si calitative de vanzari in zona alocata;
  • Raspunde de mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii;
  • Actioneaza in permanenta in vederea cresterii prezentei produselor companiei in locatiile alocate;
  • Foloseste eficient resursele companiei.
Cerințe:
  • Studii medii;
  • Experienta in vanzari dе teren;
  • Abilitati dе comunicare si relationare;
  • Abilitati dе planificare si organizare
  • Abilitati dе negociere;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Capacitate dе lucru in echipa;
  • Experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;
  • Permis dе conducere categoria B;
  • Disponibilitate dе deplasare la hipermarketurile amplasate pe raza jud Neamt si a judetelor limitrofe (in conturile Key Account cu care colaboram).
Beneficii:
  • Mediu de lucru modern si placut;
  • Colaborare cu o echipa profesionista;
  • Apartenenta la o echipa de succes in cadrul unei companii, care este lider de piata in domeniul vanzarilor de anvelope si are o experienta de peste 30 de ani in Romania;
  • Acces la proiecte de dezvoltare personala si profesionala;
  • Contractul de munca se semneaza pe perioada nedeterminata;
  • Veniturile brute si nete nu sunt plafomate superior, fiind corelate cu rezultatele obtinute;
  • Se ofera training de specialitate si oportunitati de crestere si de dezvoltare personala si profesionala;
  • Mediul de lucru este placut, iar echipa este tanara, frumoasa, stabila si performanta;
  • Programul de lucru este L-V, 8 ore, cu pauza de masa de jumatate de ora inclusa.