Publicat pe 25 Jul 2022

Agent Servicii Clienti

IDEAL FEROLUC SRL

Suntem tineri si dinamici, responsabili si cu un bun „ideal” pentru calitate, spirit de echipa si un super chef de performanta. Suntem de gasca, stim sa zambim, sa fim organizati, atenti atunci cand ne viziteaza trainneri si cautam acelasi spirit si in viitorii nostri colegi.

Credem in comunicare si munca de echipa, punem accent pe calitatile profesionale si personale, de aceea imbinam munca cu activitatile impreuna.

Responsabilități:

Ce vei face in #EchipaIdeala:

  • munca in echipa cu agentul de vanzari,
  • vei gestiona portofoliul de clienti alocat,
  • preiei comenzile de la clienti,
  • realizezi obiectivele din planul de vanzari,
  • raportezi saptamanal gradul de indeplinire al obiectivelor,

Cerințe:

Cum ne dorim sa Fii:

  • minim 6 luni experienta in relatiile cu clientii/call-center,
  • studii medii sau superioare,
  • atitudine pozitiva, calma si gata oricand sa raspunda cerintelor clientilor,
  • spirit de echipa si munca in echipa,
  • bune abilitati de comunicare, spirit organizatoric, o atitudine orientata catre rezultate,
  • atitudine de vanzator - sa identifici usor si sa intelegi nevoile clientilor.
  • sa iti placa sa vorbesti la telefon,
  • cunostiinte operare PC.

Beneficii:

Cum te sprijina #EchipaIdeala:

  • iti asiguram instruirea necesara, stim sa avem rabdare cu noii veniti, si noi am fost "noi" si nu uitam asta,
  • salariu competitiv + bonuri de masa (25 lei /zi lucratoare)
  • bonuri cadou si beneficii pentru colaborarea pe termen lung,
  • oportunitati reale de promovare,
  • recompensarea realizarii obiectivelor, prin bonuri lunare in functie de gradul de indeplinire,
  • apreciem colaborarea pe termen lung oferind si alte beneficii,
  • diverse activitati de socializare.