Publicat pe 03 May 2022

Agent Rent a Car

B smart Rent a Car

Activitatea intr-o agentie de rent a car este extrem de dinamica si implica multa responsabilitate si dedicare.

Echipa este formata din oameni tineri, energici, dornici sa interactioneze cu clienti din toate colturile lumii, dar care nu uita niciodata sa-si pastreze calmul, echilibrul si buna dispozitie. Atmosfera la birou este intotdeauna de calitate, iar pasiunea si perseverenta oamenilor din echipa B smart Rent a Car, ne obliga la a deveni mai buni, in fiecare zi.

Responsabilități:
  • Completeaza contractele de inchiriere;
  • Livreaza /preia autoturismele oferite spre inchiriere;
  • Interactioneaza direct cu clientii si reprezinta compania in relatia cu acestia;
  • Pregateste masinile pentru livrare, in conformitate cu standardele companiei;
  • Verifica autoturismele atat inaintea predarii catre client cat si la preluarea lor;
  • Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la predarea autoturismului;
  • Are o atitudine prietenoasa, in general si este motivat(a) de lucrul in echipa;
Cerințe:
  • Permis de conducere categoria B (minim 2 ani);
  • Engleza nivel mediu;
  • Abilitati de comunicare/negociere;
  • Persoana dinamica, flexibila;
  • Atitudine pozitiva, prietenoasa;
  • Abilitatea de a interactiona inclusiv cu clienti mai dificili;
Beneficii:
  • Comunicate in timp util.