Publicat pe 14 Apr 2022

Agent Imobiliar

STIL IMOBIL

Pentru a intra în echipa noastră, cel mai important lucru este să-ți placă să comunici cu oamenii, să știi să îi asculți, să le identifici și apoi să le rezolvi nevoile!

Responsabilități:

·        sa -ti pui dimineata in geanta: ambitia, dorinta dе autodepasire, orientarea catre rezultate

·        ... si nu in ultimul rand : atitudinea deschisa, optimismul, atentia la detalii;

·        sa dai dovada de o capacitate de inovare si gandire creative;

·        sa stii sa spui lucrurilor pe nume, dar cu diplomatie;

·        principii sanatoase, dе viata si dе conduita in munca;

·        abilitatea dе a negocia si dе a convinge;

·        experienta in vanzari nu e dе lepadat, dar nici obligatorie (nu e niciodata prea tarziu sa te reinventezi)

·        permis dе conducere categoria B – obligatoriu.

Cerințe:

- e musai să ai carnet de conducere categ B (ceva experiență este binevenită);

- trebuie să fii o persoană dinamică, proactivă;

- ar fi de preferat să fii o persoană competitivă și dornică de dezvoltare profesională;

- ne-ar plăcea să ai simțul umorului și să fii o persoană optimistă;

- trebuie să agreezi un mod de lucru bazat pe reguli și proceduri;

- printre valorile tale ar fi de preferat să se numere : responsabilitatea, încrederea, implicarea!

Experiența în vânzări constituie un avantaj!

Beneficii:

- comision progresiv, în funcție de rezultatele financiare lunare;

- o echipă de profesioniști alături de care poți face performanță;

- suport logistic și de marketing;

- training permanent;

- program flexibil;

- posibilitate de dezvoltare personală și profesională.

Dacă vrei să intri într-o echipă competitivă, dacă îți dorești dezvoltare profesională, dacă dorești să lucrezi într-un mediu organizat și profesionist, alătură-te echipei noastre!