Publicat pe 26 Jul 2022

Agent Asigurari Licitatii Achizitii Publice ( SEAP )

RITTER.ro - Broker de Asigurare SRL

RITTER.ro - Broker de Asigurare cauta o persoana care sa intregeasca echipa din Bucuresti!

Esti interesat? Aplica acum!

Responsabilități:

Ce responsabilitati ai?

- Identifici in SEAP anunturile de licitatii publice de achizitionari asigurari;

- Studiezi documentatia privind achizitiile publice;

- Pregatesti si incarci ofertele de asigurare conform specificatiilor din caietului de sarcini;

- Elaborezi raspunsurile pentru clarificarile survenite in derularea procedurii;

- Incarci documentele in SEAP, verifici in SEAP atat pentru proceduri noi aparute cat si situatia ofertelor depuse;

- Emiti si gestionezi toate actele si documentatia necesara incheierii contractelor de asigurari adjudecate in urma participarii la licitatii;

- Urmaresti, verifici si actualizezi zilnic datele centralizate privind situatia contractelor de asigurari.

Cerințe:

Ce te califica?

- Ai experienta in licitatii de achizitii publice de asigurari de minim 1 an;

- Ai experienta in asigurari de minim 1 an;

- Ai cunostinte bune de operare PC;

- Esti un un organizator de timp si resurse;

- Esti o persoana cu inițiativa;

- Ai excelente abilitați de comunicare, organizare si lucru in echipa;

- Ai experienta de lucru cu platforma de licitatii achizitii publice.

Beneficii:

Ce iti oferim?

- Un pachet salarial atractiv si castiguri in functie de performantele tale ( un venit compus din salariu fix plus comisioane in functie de volumul contractelor de asigurari incheiate lunar prin licitatii );

- Instrumente de lucru pentru a-ti desfasura activitatea in condiții optime ( telefon, tableta/laptop );

- Suport pentru dezvoltare profesionala;

- Program de lucru full-time;

- Construire plan de cariera, sanse reale de promovare;

- O echipa, tanara si oricand disponibila sa vina in sprijinul tau.