Publicat pe 04 Mar 2022

Operator Productie – CLUJ-NAPOCA

Business Activ Consult

Descriere job:

Poziția: Operator Productie

Tara: România, Cluj-Napoca

Poziții disponibile:15

Locul de munca: Fabrica de Medicamente- Productie

Salariu BRUT luna : 3500 lei Brut

Ce oferă Angajatorul :

  • Perioada contractului: nedeterminata
  • Concediu anual,
  • Asigurari medicale
  • Program de munca :se lucreaza in 3 schimburi (6-14, 14-22, 22-6)
  • Bonuri de masa in val de 15 lei/zi lucrata
  • Al 13 lea salariu
  • Bonus anual de performata – baza de calcul – 1 salariu brut
  • Premiu de vacanta – decont 1000 lei net
  • Premii de sarbatori
  • Se acorda sporuri de 25% in turele de noapte si 100% orele suplimentare de weekend sau zile libere compensatorii.

Responsabilități:

  • Răspunde de atingerea parametrilor calitativi si canitativi pe fazele de fabricatie conform proceselor de productie
  • Răspunde de asigurarea funcţionării şi supravegherii continue a utilajelor din procesele de fabricatie.

Cerințe:

  • Studii medii tehnice (mecanica, electro-mec, automatizari)
  • Cunostinte de operare calculator sau experienta pe echipamente automatizate sau lucrul la banda.
  • Obligativitatea inscrierii la cursul de operator chimist pentru cei care nu detin diploma de calificare in domeniu
  • Experienţă anterioară nu este obligatorie – se poate asigura o data pe an, curs de 6 luni pentru calificarea la locul de munca pentru meseria de Operator chimist in industria farmaceutica
  • Disponibilitate pt efort fizic: ridicare/manipulare cutii/saci
  • Disponibilitate pt munca in 3 schimburi + weekenduri (conform legislatie) – se asigura sporuri de noapte si spor de ore suplimentare